Zabieg usuwający drugi podbródek w klinice Carpe Diem Warszawa

Podwójny podbródek to mało estetyczny defekt, który dotyka wielu kobiet, często nawet tych bardzo szczupłych. Bywa, że jest on powodem obniżonej samooceny ponieważ deformuje owal twarzy i rozmywa jej rysy. W warszawskiej klinice Carpe Diem mamy metodę na pozbycie się podwójnego podbródka. Przede wszystkim stawiamy na skuteczność i bezpieczeństwo.

Naszym pacjentom polecamy

Zabieg z zastosowaniem specjalistycznego urządzenia Maximus TriLipo, które wykorzystuje nowoczesne technologie działając jednocześnie na skórę, podskórną tkankę tłuszczową oraz mięśnie. Tripolarna fala radiowa emitowana przez urządzenie nie tylko pomaga uwolnić tłuszcz z komórek tłuszczowych, ale działa także na skórę właściwą indukując w niej syntezę kolagenu i elastyny. Dodatkowo zastosowana w urządzeniu technologii dynamicznej aktywacji mięśniowej stymuluje mięśnie podskórne, mobilizując je do skurczu, co wypycha komórki tłuszczowe do zewnątrz powodując ich szybsze wydalanie z organizmu, a co za tym idzie, usunięcie drugiego podbródka. Dzięki temu obserwujemy miejscową redukcję tkanki tłuszczowej, a także znaczną poprawę w strukturze skóry, która staje się bardziej napięta i jędrna.

Przekonaj się o skuteczności i bezpieczeństwie tego zabiegu

Zabieg usunięcia podwójnego podbródka jest całkowicie bezpieczny, skuteczny, bezbolesny i nie wymaga rekonwalescencji. W efekcie końcowym twarz wygląda młodziej, staje się lepiej wyprofilowana, a jej kształt bardziej wyraźny.

Do góry