Kontakt

Poniedziałek - piątek     11:00 - 19:00
ul. Wita Stwosza 48 lok.110, Warszawa
+48 608 888 888

Promocje

Zachęcamy do sprawdzenia naszych wiosennych promocji, które obowiązują od 01.03.2017 do 30.05.2017 r.

Nowości i trendy

Bądź ma bieżąco w świecie medycyny estetycznej i tego co dzieję się w naszej klinice. Dowiedź się o nowościach i trendach jakie są stosowane przez nas.

Celebryci o Carpe Diem Warszawa

Renata Dancewicz

Sylwia Gliwa

Iza Kuna

Agnieszka Wosińska

Magdalena Schejbal

KARTA PODARUNKOWA

Carpe Diem

Karta podarunkowa to imienne zaproszenie do Carpe Diem, które ma formę gotowego ekskluzywnego prezentu tzn. każdy bon jest elegancko zapakowany i gotowy do wręczenia. Możesz kupić bon na dowolny zabieg z oferty lub bon wartościowy - przeznaczoną kwotę obdarowana osoba może wykorzystać na dowolne zabiegi.

Carpe Diem Warszawa

Nefretete to z greckiego Piękna, która nadchodzi. Nadszedł czas, by odkryć w sobie boginię. Sprawimy, by było to możliwe dla każdej z Pań.

Nie chcemy Was zmieniać. W każdym człowieku jest piękno, które wystarczy tylko wydobyć. Nasi specjaliści będą niczym malarze, którzy muśnięciem pędzla odkrywają je światu.

Mężczyźni także znajdą w naszej ofercie coś dla siebie. Panowie już nie wstydzą się dbać o urodę i coraz częściej odwiedzają gabinety medycyny estetycznej. Wychodzimy naprzeciw ich potrzebom – bo zadbany wygląd to dziś oznaka sukcesu. Sprostajcie wymaganiom współczesności, odwiedzając nasz salon!

W przyjemnej atmosferze, ciepłych wnętrzach i pod okiem wysokiej klasy specjalistów będą Państwo mogli poddać się całej gamie zabiegów z zakresu antiagingu czy remodelingu sylwetki, skorzystać z porad dietetyka oraz wizażysty, przejść metamorfozę, sprawdzić laser frakcyjny. Pierwsze oznaki starzenia nie będą Państwu spędzać snu z powiek. W naszym gabinecie walczymy ze wszystkimi uciążliwymi dla Państwa objawami, jak również zajmujemy się profilaktyką antystarzeniową.

Nasi specjaliści do każdego z Państwa podejdą indywidualnie, z pasją i powołaniem. Dzięki temu poczują się Państwo wyjątkowo, młodo – po prostu pięknie.

Nie ma na co czekać. Carpe diem, czyli chwytaj dzień! Zadbaj o siebie, zanim pojawią się pierwsze zmarszczki. Pozwól sobie na piękno!

Do góry