Kontakt

Poniedziałek - piątek     11:00 - 19:00
ul. Wita Stwosza 48 lok.110, Warszawa
+48 608 888 888

Promocje

Zachęcamy do sprawdzenia naszych wiosennych promocji, które obowiązują od 01.03.2017 do 30.05.2017 r.

Nowości i trendy

Bądź ma bieżąco w świecie medycyny estetycznej i tego co dzieję się w naszej klinice. Dowiedź się o nowościach i trendach jakie są stosowane przez nas.

Celebryci o klinice medycyny estetycznej Carpe Diem Warszawa

Renata Dancewicz

Sylwia Gliwa

Iza Kuna

Agnieszka Wosińska

Magdalena Schejbal

KARTA PODARUNKOWA

Carpe Diem

Karta podarunkowa to imienne zaproszenie do Carpe Diem, które ma formę gotowego ekskluzywnego prezentu tzn. każdy bon jest elegancko zapakowany i gotowy do wręczenia. Możesz kupić bon na dowolny zabieg z oferty lub bon wartościowy - przeznaczoną kwotę obdarowana osoba może wykorzystać na dowolne zabiegi.

Klinika kosmetyki estetycznej w Warszawie

Witamy na stronie kliniki Carpe Diem. To wyjątkowy gabinet medycyny estetycznej na warszawskim Mokotowie, w którym każdy odnajdzie idealny zabieg dla siebie.

Nie chcemy Was zmieniać. W każdym człowieku jest piękno, które wystarczy wydobyć. W naszej klinice dbamy o Państwa wygląd i dobre samopoczucie korzystając z najnowocześniejszych sprzętów jak i preparatów bazujących na najnowszych technologiach.

Posiadamy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii, które dostosowujemy do Państwa potrzeb, ponieważ zadbany wygląd to dziś oznaka sukcesu.

W przyjemnej atmosferze, ciepłych wnętrzach naszej kliniki i pod okiem wysokiej klasy specjalistów będą Państwo mogli poddać się całej gamie zabiegów z zakresu antiagingu, remodelingu sylwetki, czy kosmetyki, sprawdzić działanie lasera frakcyjnego, nici liftingujących, botoxu i wypełniaczy.

W naszym gabinecie medycyny estetycznej w Warszawie gwarantujemy bezpieczne zabiegi najwyższej jakości. Nasi specjaliści do każdego z Państwa podejdą indywidualnie, z pasją i powołaniem. Dzięki temu poczują się Państwo wyjątkowo, młodo – po prostu pięknie.

Nie ma na co czekać. Carpe Diem, czyli chwytaj dzień! Zadbaj o siebie, zanim pojawią się pierwsze zmarszczki. Pozwól sobie na piękno!

 

Do góry