Depilacja laserowa Warszawa

Zastosowanie

Epilacja laserem firmy Palomar głowica LUX Ys to najbardziej nowoczesna i skuteczna metoda usuwania zbędnego owłosienia. Jest prawie całkowicie bezbolesna i nie powoduje skutków ubocznych. Nawet osoby z niskim progiem bólu nie muszą obawiać się nieprzyjemnego uczucia. Dlatego epilacja pomoże każdemu z problemem nadmiernego owłosienia.

Działanie i opis zabiegu

Aby zabieg był efektywny, włos na który działamy światłem laserowym musi znajdować się w fazie wzrostu czyli w anagenie. Na danym obszarze 40-80%włosów znajduje się w fazie przez nas pożądanej. Podczas każdego zabiegu około 30% włosów będących w fazie anagenu ulega usunięciu poprzez zniszczenie mieszków włosowych i włosów. Dlatego konieczne jest wykonanie serii zabiegów w liczbie 5-7.

Najszybciej efekty osiągamy w przypadku włosów ciemnych zawierających dużo melaniny przy jednocześnie jasnej skórze. Ponieważ działanie emitowanego światła, skupia się na cebulkach włosowych w której znajduje się barwnik. Jednak w przypadku LUX Ys wskazaniem są również jasne, cienkie włosy. Cieńsze i rzadsze włosy wymagają tylko większej liczby zabiegów.

Przygotowanie do zabiegu

Decydując się na epilację laserową należy przynajmniej przez miesiąc nie stosować żadnej z metod depilacji, która usuwa włoski wraz z cebulkami . Jeśli zabieg ma odnieść skutek, potrzebujemy działać na włosy znajdujące się w skórze by spowodować ich trwałe uszkodzenie i zblokowanie wzrostu nowych włosów. Nasz laser jest bardzo precyzyjny i dokładny. Dzięki tej bezbolesnej technologii możemy usunąć włosy z każdego miejsca na ciele. Epilacja pozwala pozbyć się problemu na długi czas.

Przeciwwskazania

  • ciąża i okres karmienia piersią
  • opalona skóra
  • problemy skórne
  • choroba nowotworowe
  • infekcje wirusowe, bakteryjne i grzybiczne
depilacja laserowa warszawa

Przed
Depilacja laserowa

depilacja laserowa warszawa

Po
Depilacja laserowa

Przed
Depilacja laserowa

depilacja laserowa warszawa

Po
Depilacja laserowa

Do góry