Carpe Diem Warszawa - specjalistyczny zabieg mezoterapii igłowej

Działanie i opis zabiegu

Mezoterapia igłowa jest to zabieg specjalistyczny, który polega na dokonaniu serii drobnych nakłuć na skórze. Najczęściej są one wykonywane na twarzy, szyi i dekolcie. W miejsca te, wprowadza się odpowiedni preparat, który stworzony jest na bazie kwasu hialuronowego, aminokwasów, witamin, nukleotydów i innych niezbędnych składników.

Jest to zabieg pozwalający na wprowadzenie substancji leczniczych metodą niechirurgiczną, które mają za zadnie polepszenie wyglądu oraz dostarczenie skórze bodźców do regeneracji.

Terapia składa się z serii kilku zabiegów, które przeprowadzane są określonych odstępach czasu.

Wskazania i efekty zabiegu

Mezotorapia posiada liczne zalety m.in. poprawia kondycję skóry oraz regeneruje ją i odżywia, a co się z tym wiąże – odmładza. Ponadto zabiegi likwidują niewielkie zmarszczki, nawilżą, a także wyrównują koloryt skóry, dzięki czemu skóra staje się mniej wiotka i rozświetlona.

Zabiegi mezoterapii można dostosować do własnych potrzeb. Dlatego każdy, kto chce poprawić stan swojej skóry, zapobiegać powstawianiu nowych zmarszczek lub zmniejszyć ogólne problemy związane z cerą oraz uniknąć wypadaniu włosów powinien zdecydować się na zabieg mezoterapii.

Taka terapia to doskonałe rozwiązanie wielu problemów, którymi zajmuje się medycyna estetyczna. Zabiegi nie działają tylko objawowo, ale również profilaktycznie. Ku satysfakcji klientów wpływa fakt, że efekt mezoterapii jest widoczna już po pierwszym zabiegu.

Przeciwwskazania:

  • ciąża i okres karmienia piersią
  • choroba nowotworowa
  • alergie
  • niewyrównana cukrzyca
  • stany zapalane skóry
  • skłonność do powstawania bliznowców
  • przyjmowanie leków przeciwzapalnych i przeciwzakrzepowych
Do góry