Profesjonalny zabieg wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym Carpe Diem Warszawa

Do wypełnienia zmarszczek najczęściej używa się kwasu hialuronowego. Kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w organizmie człowieka a szczególnie w skórze. Głównym zadaniem kwasu hialuronowego jest wiązanie wody. Pod wpływem słońca, stresu, wolnych rodników, a także z powodu upływającego czasu dochodzi do utraty cząsteczek kwasu hialuronowego w naszym organizmie.
Dzięki laboratoryjnej fermentacji bakteryjnej, a także dzięki specjalnej stabilizacji uzyskujemy preparaty kwasu hialuronowego, którym możemy ostrzykiwać zmarszczki, pobudzać skórę do regeneracji, ujędrnić ją oraz stymulować do produkcji własnego kolagenu.
Kwas hialuronowy, którym dysponujemy jest zbliżony do naturalnego, nie zakłóca funkcji skóry, całkowicie integruję się ze skórą i zapewnia naturalny przepływ tlenu, substancji odżywczych i hormonów. Ma postać krystalicznego, bardzo plastycznego i elastycznego żelu.
W zależności od wskazań, głębokości i położenia zmarszczek indywidualnie dopasowujemy gęstość materiału używanego do wstrzyknięć.

Wskazaniem do zastosowania kwasu hialuronowego mogą być:

  •    pogłębione fałdy nosowo-wargowe
  •    zmarszczki palacza
  •    „marionetki”
  •    uniesienie kącików ust
Do góry