Co stosujemy podczas zabiegu?

zabieg dla skór problematycznych i trądzikowych
zabieg dla skór problematycznych i trądzikowych
zabieg dla skór problematycznych i trądzikowych

Zabieg dla skór problematycznych i trądzikowych

A.C.N.E. solution skutecznie wnika w pory aby pomóc i przejąć kontrolę nad rozprzestrzenianiem się drobnoustrojów trądziku skóry. Rozwiązanie to zapewnia silne działanie keratolityczne w celu normalizacji problemów skórnych. Zabieg działa przeciwzapalnie i przeciwbakteryjnie. Peeling cechuje inteligentne działanie – trafia w miejsce problemu i tam działa na skórę ze zwiększoną mocą.

Zabieg ten możemy wzbogacić o V.I.T.A.C. radiance release. Ten dodatek witaminy C stosowany jest w celu uzyskania lepszych efektów leczenia. Tuż przed aplikacją czysty kwas l-askorbinowy w postaci proszku rozpuszczany jest w aktywatorze. V.I.T.A.C., co stanowi wysoko przyswajalną witaminę C o maksymalnym możliwym poziomie stężenia. Nałożona na skórę nadaje skórze natychmiastowego blasku.

Dzięki zawartości retinolu w preparacie w skórze zachodzą procesy odnowy komórkowej, drobne linie i zmarszczki stają się mniej widoczne, a skóra widocznie odmłodzona. Kwas hialuronowy silnie nawilża, kondycjonuje i odświeża skórę, dzięki czemu wygląda ona świeżo, młodo i zdrowo.

Zobacz również nasze inne usługi

Zachęcamy do skorzystania z poniższych propozycji usług naszej kliniki medycyny estetycznej.

Zabieg niwelujący przebarwienia

oferta zabiegów na twarz Warszawa Mokotów

Zabiegi pielęgnacyjne na twarz

Zabiegi na dłonie

usuwanie zmarszczek warszawa

Usuwanie zmarszczek

Do góry